مقالات

تجهیز شهربازی سرپوشیده

خرید تجهیزات شهربازی سرپوشیده

تجهیز شهربازی سرپوشیده

در سالهای اخير به ويژه در شهرهاي بزرگ افزايش تراکم ساختمانی و جمعيتی، کوچک و بی استفاده شدن حياط از جمله به دليل از بين رفتن محروميت و يا تبديل به پارکينگ، موجب شده تا از فضاي بازی قابل استفاده کودکان کاسته شود. در گذشته با وجود حیاط ها و باغچه ها بسياري از نيازهاي بازي در داخل اين فضا هاي خصوصی يا نيمه خصوصی مرتفع می شد، اما اکنون به دليل گفته شده حیاط ها کمتر از اين جهت میتوانند پاسخگوي نياز آنها باشند.

همچنين كاهش تعامالت اجتماعي و سست شدن روابط بين ساكنين محلات موجب افزايش نگراني والدين و عقب نشيني كودكان به درون خانه ها شده است. با توجه به اهميت بازي در شكل گيري شخصيت كودكان، فضاهاي بازي بايد به گونه ای طراحي شوند كه مشوق حضور آنها در اين فضاها باشند.

اثر کارکردهای شهربازی در جامعه

 از طرفي افزايش پارک‌ ها و فضاهای بازي از جمله شهربازی سرپوشیده و روباز نيز اگرچه امري مثبت تلقی میشود و بايد بر مبناي خواست كودكان مجدداً نوسازي  و به روز شود، اما کمبود فضاي مناسب براي افزايش فضاهاي بازي، ورزشی و سرگرمی در نواحي شهري هم نمیتواند پاسخگوي نيازهاي فزاينده کودکان باشد و لزوم بهسازي فضاهاي شهري براي حضور بيشتر كودكان در اين فضاها را ايجاب می‌کند.

در حال حاضر درصد قابل توجهي از مساحت شهرها را شبکه معابر به ويژه خیابانهای محلی تشکيل میدهد كه اگر در مجاور مراکز تجاري، اداري يا خیابانهای اصلی باشد به پارکينگ بزرگ با معبري باريک بين خودروهاي پارك و در کنار آن شهربازی تبديل شده است و اگر خلوت باشد نيز شاهد حرکت سريع خودروها بدون توجه به ماهيت مسکونی محله ها هستند که در هر دو صورت فاقد عملکرد و کيفيت الزم است.

می توانید با شماره 09356039371 جهت ارتباط با کارشناس و مشاوره فروش و یا با شماره تماس 01144204223 دفتر  شرکت شهربازی سازان طلایی تماس بگیرید  و در سریع ترین زمان ممکن استعلام قیمتی و یا مشاوره فنی دریافت نمایید.

اثر کارکردهای شهربازی در مجتمع های تجاری و مال ها

همچنین مجتمع های تجاری نیز یکی از مهم ترین بخش های هر شهر محسوب می شوند در این مجتمع ها با وجود فضایی جهت بازی کودکان دیگر خانواده ها می توانند به راحتی به خرید خویش پرداخته و کودکان را به مناطق بازی در مجتمع های تجاری ببرند. بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت شهربازی سازان طلایی و بادر نظر گرفتن پتانسیل های منطقه براي گسترش فضاهای بازی و سرگرمی تمايل به همكاري و تجهیز شهربازی های سراسر کشور پهناور ایران را دارد.

تجهیز شهربازی

شهربازی

شهربازی یا Amusement park پارکی است که از وسایل سرگرمی و تفریحی و همچنین سواری برای سرگرم کردن گروه بزرگی از مردم تشکیل شده‌است که نسبت به پارک‌های ساده یا زمین‌های بازی داخل شهری، امکانات سرگرم کننده بیشتری دارند.

شهربازی انواع مختلف دارد: 1- شهربازی روباز  2- شهربازی سرپوشیده

تجهیزات شهربازی

تجهیز شهربازی سرپوشیده

سواری‌ های مسطح: بازی‌ هایی در این دسته قرار می‌گیرند که مسافران خود را فقط در مسیری به موازات زمین حرکت می‌دهند. برای مثال سواری‌ هایی که به دور یک محور عمودی می‌چرخند؛ مانند چرخ و فلک «کاروسل». یا سواری‌ هایی که فقط روی سطح زمین حرکت می‌کنند؛ مانند ماشین سواری.

سواری‌ های گرانشی: در این نوع سواری‌ها، همه یا برخی از حرکات این وسایل به نیروی جاذبه وابسته است؛ مانند ترن هوایی.

سواری‌های عمودی: این وسایل معمولا مسافران خود را در یک مسیر عمودی حرکت می‌دهند و در یک نقطه ثابت قرار دارند. مانند برج سقوط آزاد.

تمامی دستگاه های شهربازی که به صورت کلی اعلام شد همگی در انواع مختلف و نام های مختلف برای شهربازی کاربرد دارند اما نحوه و چگونگی تجهیز شهربازی بسیار مهم می باشد  که حتما باید توسط مجموعه که تجربه اجرایی این کار را  دارد انجام شود که مجموعه شهربازی سازان طلایی با  25 سال تجربه در ساخت اجرا و راه اندازی و تجهیز شهربازی در ایران همیشه در این امر پیشرو بوده است.

می توانید با شماره 09356039371 جهت ارتباط با کارشناس و مشاوره فروش و یا با شماره تماس 01144204223 دفتر  شرکت شهربازی سازان طلایی تماس بگیرید  و در سریع ترین زمان ممکن استعلام قیمتی و یا مشاوره فنی دریافت نمایید.

موارد مهم در تجهیز شهربازی

برای تجهیز یک شهربازی موارد زیادی تاثیر گذار هستند که اولین و مهم ترین آن بودجه سرمایه گذار برای ساخت یک شهربازی می باشد نوع دستگاه ها و قیمت آنها و یا هزینه ساخت و نگهداری و پشتیبانی آن دستگاه و وارداتی بودن بعضی از دستگاه تامین قطعات و آیا در کشور نمایندگی یا تامین کننده قطعات وسایل شهربازی دارند یا خیر تاثیر بسیار زیادی در امر بروز رسانی تامین و تجهیز یک شهربازی دارند.

بعد از قیمت نوبت به این می رسد که شرکتی که مسولیت اجرای ساخت و اجرا و یا حتی تامین و خرید وسایل شهربازی را دارد به چه مقدار تجربه داشته و رزومه آن شرکت در ساخت در قبل به چه صورت بوده و آیا در این موضوع سابقه خوبی دارد یا خیر همه و همه استارت و شروع ساخت و بعد تجهیز یک شهربازی را  در خود دارد.

شرکت فنی و مهندسی شهربازی سازان طلایی

شرکت فنی و مهندسی شهربازی سازان طلایی

هم اکنون می توانید با گروه شهربازی سازان طلایی در هر نقطه از ایران از بهترین امکانات ما بهره مند گردید! شرکت شهربازی سازان طلایی نظر به تجهیز و ارائه بروزترین دستگاه های تفریحی و سرگرمی با کیفیت بالا دست به همکاری با بزرگترین شرکت های جهان در زمینه خرید دستگاه شهربازی ساخت دستگاه شهربازی و تامین قطعات و پشتیبانی و تهیه وسایل سالنی شهربازی و دستگاه های سرگرمی زده است.

شرکت فنی و مهندسی شهربازی سازان طلایی تحت مدیریت مهندس سعدی موسوی در شهرک صنعتی امامزاده عبدالله شهرستان آمل در استان مازندران قرار دارد.

 

می توانید با شماره 09356039371 جهت ارتباط با کارشناس و مشاوره فروش و یا با شماره تماس 01144204223 دفتر  شرکت شهربازی سازان طلایی تماس بگیرید  و در سریع ترین زمان ممکن استعلام قیمتی و یا مشاوره فنی دریافت نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *