اخبار

فروش عمده وسایل شهربازی

فروش عمده وسایل شهربازی

فروش عمده وسایل شهربازی

کجا فروش عمده وسایل شهربازی دارد؟ آیا به دنبال خرید عمده تجهیزات شهربازی هستید؟ آیا امکان خرید اقساطی دستگاه‌ های بازی وجود دارد؟ قیمت تجهیزات مجموعه تفریحی چقدر است؟ بیشتر افرادی که قصد راه‌ اندازی شهربازی را دارند، ترجیح می‌دهند، وسایل و دستگاه‌ های بازی مورد نیاز خود را به‌ صورت عمده خرید کنند. در این حالت علاوه بر خرید با قیمت مناسب‌ تر، هزینه‌ های حمل‌ و نقل خود را کاهش می‌ دهند. همچنین با انتخاب یک شرکت معتبر فروش عمده تجهیزات شهربازی، می‌ توانند از شرایط ویژه فروش اقساطی نیز استفاده کنند.

در این مقاله از شهربازی سازان طلایی، با روش خرید تجهیزات و دستگاه‌ های مراکز تفریحی آشنا می‌ شویم. همچنین شرایط فروش عمده وسایل خانه بازی را بررسی می‌کنیم، تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

خرید عمده وسایل شهربازی سازان طلایی

خرید عمده وسایل شهربازی سازان طلایی

امروزه به دلیل افزایش تورم و گران‌ بودن تجهیزات و وسایل بازی، برای کاهش هزینه‌ ها، صاحبان شهربازی‌ ها، به فکر خرید عمده دستگاه‌ های مورد نیاز خود می‌افتند. فروش عمده وسایل شهربازی در واقع به معنای حجم بالای خرید تجهیزات است که معمولا شامل دستگاه‌ های وارداتی می‌شود.

این تجهیزات بازی، تنوع زیادی داشته و شامل وسایل بازی شهربازی سرپوشیده، شهربازی کودکان و خانه‌ های بازی می‌شوند. با توجه‌ به تنوع و کاربرد وسایل، شما باید طیف وسیعی از این دستگاه‌ ها را تهیه کنید؛ بنابراین برای کاهش هزینه‌ های خود، از شرکت‌ هایی که به‌ صورت عمده، اقدام به فروش تجهیزات شهربازی می‌کنند، خرید کنید. شرکت شهربازی سازان طلایی این امکان را برای شما فراهم کرده تا با اطمینان کامل، انواع دستگاه‌ های بازی را به‌ صورت عمده خریداری کنید.

می توانید با شماره 09356039371 جهت ارتباط با کارشناس و مشاوره فروش و یا با شماره تماس 01144204223 دفتر  شرکت شهربازی سازان طلایی تماس بگیرید  و در سریع ترین زمان ممکن استعلام قیمتی و یا مشاوره فنی دریافت نمایید.

لیست وسایل شهربازی برای خرید عمده

با توجه‌ به نوع شهربازی‌ ها، انواع مختلفی از تجهیزات و وسایل بازی وجود دارد. شما باید بر اساس نیازسنجی منطقه‌ ای که قصد راه‌ اندازی مرکز تفریحی و سرگرمی را در آن داشته، دستگاه‌های بازی را انتخاب کنید. با این روش بازدهی نهایی شهربازی را افزایش داده و زودتر به سوددهی می‌رسید.

بسیاری از شرکت‌ های تولید‌کننده دستگاه‌ های بازی، شرایط فروش عمده وسایل شهربازی را نیز دارند. شما می‌توانید برای یک سرمایه‌گذاری مطمئن، از این شرایط استفاده کنید. لیست برخی از تجهیزات و دستگاه‌ های بازی به تفکیک نوع شهربازی به شرح زیر است.

وسایل شهربازی روباز (Outdoor amusement park devices)

کشتی صبا، فریزبی، تاب پرنده، ترن هوایی، ماشین برقی، اسکیت یو، چرخ‌وفلک، تاب اسکای و سقوط آزاد از دستگاه‌های بازی محبوب شهربازی‌ های فضای باز هستند.

وسایل شهربازی سرپوشیده (Indoor amusement park devices)

بسیاری از صاحبان شهربازی‌ های سرپوشیده برای جذب مشتری بیشتر، به فکر تجهیز مرکز تفریحی خود با دستگاه‌ های جدید مانند گیم موتور، گیم ماشین، بازی‌ های مهیج ویدئویی و بازی‌ های واقعیت مجازی و سه‌ بعدی هستند. امکان فروش عمده وسایل شهربازی سرپوشیده در بسیاری از شرکت‌ های معتبر وجود دارد.

وسایل شهربازی کودکان (Children amusement park devices)

به‌ تازگی در بسیاری از مراکز تفریحی، بخشی را به شهربازی کودکان اختصاص می‌دهند که به‌ صورت ویژه برای بچه‌های 2 تا 6 سال، طراحی شده است. در این بخش از تجهیزات خانه بازی کودک مانند محصولات فومی، پلی‌ اتیلن و چوبی استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که شرکت طلایی، فروش عمده وسایل شهربازی کودکان مانند قطار فانتزی، ماشین برقی، هلی‌کوپتر چرخشی و ترامپولین را نیز فراهم کرده است.

خرید وسایل شهربازی به‌ صورت عمده یا دست‌ دوم !

توجه داشته باشید که قبل از خرید دستگاه‌ های شهربازی، به کیفیت و استاندارد دستگاه‌ ها، گارانتی تجهیزات، قیمت وسایل بازی و اعتبار شرکت مورد نظر توجه کنید. برخی از افراد تازه‌ کار که قصد راه‌ اندازی شهربازی را دارند، برای کاهش هزینه‌ های خود، وسایل بازی دست‌ دوم را خریداری می‌ کنند. قیمت دستگاه‌ های بازی کارکرده کمتر از وسایل نو است؛ اما قطعا در آینده مشکلات فراوانی را به همراه خواهد داشت.

صاحبان شهربازی‌ هایی که تجربه بیشتری در این زمینه دارند؛ ترجیح می‌ دهند تا دستگاه‌ های موردنیاز خود را از مرکز فروش لوازم شهربازی تأمین کنند. در حقیقت، خرید وسایل کارکرده شهربازی، نه‌ تنها سودی برای صاحبان این شغل به همراه ندارد؛ بلکه در اغلب مواقع هزینه‌ های پیش‌بینی نشده زیادی را برای آنها ایجاد می‌ کند.

اگر شما هم به دنبال خرید وسایل شهربازی برای شهربازی سرپوشیده خود هستید، ادامه این مطلب را دنبال کنید تا با معایب دستگاه‌ های دست‌ دوم شهربازی و مزایای دستگاه‌ های نو آشنا شوید.

مرکز فروش لوازم شهربازی

معایب خرید وسایل شهربازی دست‌ دوم

در شهربازی‌ های سرپوشیده از وسایل بازی الکترونیکی، بازی‌ های ویدئویی و شبیه‌ سازها بیشتر استفاده می‌ شود. به دلیل اینکه این تجهیزات نیاز به نگهداری و رسیدگی بیشتری نسبت به وسایل بازی معمولی دارند، خرید نوع کارکرده آن در نهایت به‌ صرفه نخواهد بود. کیفیت نا مناسب، عدم داشتن استاندارد‌ های لازم و به‌ روز نبودن این تجهیزات، از معایبی است که خرید دستگاه‌ های کارکرده را توجیه نمی‌ کند.

از دیگر معایب خرید دستگاه‌ های کارکرده شهربازی عبارت‌ اند از:

ناکارآمدی تجهیزات کارکرده شهربازی

وسایل بازی دست‌ دوم شاید ظاهری تمیز داشته باشند؛ ولی عملکرد نا مطلوب و طول عمر کمتر، از جمله معایب این تجهیزات است. همچنین ممکن است در زمان‌های شلوغ شهربازی، دستگاه‌ ها دچار نقص فنی شده و از کار بیفتند.

شاید وسایل شهربازی دست‌ دوم، قبلا در محیط و شرایط استاندارد فعالیت نکرده باشد و اکنون کار آمدی خود را از دست‌ داده و هزینه‌ های شهربازی را چندبرابر افزایش دهد. شما می‌ توانید به‌ جای خرید وسایل بازی کارکرده، به مراکز فروش عمده وسایل شهربازی مانند شرکت طلایی مراجعه کرده و دستگاه مورد نظر خود را با کیفیت و استاندارد عالی خرید کنید.

می توانید با شماره 09356039371 جهت ارتباط با کارشناس و مشاوره فروش و یا با شماره تماس 01144204223 دفتر  شرکت شهربازی سازان طلایی تماس بگیرید  و در سریع ترین زمان ممکن استعلام قیمتی و یا مشاوره فنی دریافت نمایید.

هزینه تعمیر و نگهداری وسایل بازی کارکرده

هر کدام از تجهیزات شهربازی بعد از مدتی استفاده، به تعمیرات و سرویس دوره‌ ای نیاز پیدا می‌ کنند. در این‌ بین دستگاه‌ های بازی دست‌ دوم، به‌ خصوص بازی‌ های الکترونیکی را زودتر باید تعمیر کرد و دوره بهره‌ برداری کوتاه‌ تری دارند. گاهی هزینه تعمیرات این وسایل کارکرده، به‌ قدری زیاد خواهد شد که تعمیر آن مقرون‌ به‌ صرفه نیست؛ بنابراین از چرخه فعالیت خارج می‌شود.

بسیاری از این تجهیزات دست‌دوم نیاز به تعویض قطعه پیدا می‌ کنند، در این صورت علاوه بر هزینه تعمیرات، هزینه خرید قطعات نو را هم باید در نظر بگیرید. گاهی این قطعات الکترونیکی بسیار گران بوده یا کمیاب هستند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از این هزینه‌ های جانبی، دستگاه‌ های بازی مورد نظر خود را از شرکت‌های فروش عمده وسایل شهربازی سرپوشیده، تهیه کنید.

زمان ازدست‌ رفته بازدهی دستگاه

دستگاه‌ های دست دومی که نیاز به تعمیرات پیدا می‌ کنند، معمولا برای رفع ایراد و تعمیر اساسی زمان زیادی لازم دارند. در این صورت هزینه فرصت از دست‌ رفته را هم باید در نظر بگیرید، یعنی میزان درآمدی که می‌ توانستید از دستگاه در این مدت‌ زمان، به دست آورید. برای کاهش این هزینه‌ ها، از مرکز فروش لوازم شهربازی ، با شرایط ویژه، تجهیزات با کیفیت خریداری کنید.

طراحی قدیمی و عدم جذابیت ظاهری

وسایل بازی دست‌ دوم، ظاهر زیبایی نداشته و اغلب دستگاه‌ ها، دیزاین قدیمی دارند. بسیاری از این تجهیزات، به دلیل اینکه قبلا در یک شهربازی در حال فعالیت بوده‌اند، خراشیدگی، سابیدگی، رنگ‌ پریدگی و زنگ‌ زدگی زیادی در ظاهر خود دارند.

در نظر داشته باشید که ظاهر زیبا و جذاب دستگاه‌ های بازی در یک شهربازی سرپوشیده، به‌عنوان ابزار تبلیغاتی عمل کرده و دلیل جذب مخاطب بیشتر هستند. پس اگر سرمایه زیادی ندارید با استفاده از شرایط فروش اقساطی از شرکت‌ های معتبر فروش عمده وسایل شهربازی کودکان، بهترین دستگاه‌ های بازی نو را خریداری کنید.

عدم گارانتی و خدمات پس از فروش

یکی از معایب مهم وسایل بازی دست‌ دوم، نداشتن گارانتی و خدمات پس از فروش است. همین امر هزینه‌های تعمیر را افزایش داده و سود شما را به‌ خصوص در سال اول تأسیس شهربازی، کاهش می‌دهد. با خرید دستگاه‌ های بازی نو با قیمت مناسب از شرکت‌ های معتبر فروش عمده وسایل شهربازی سرپوشیده  و مرکز فروش لوازم شهربازی هستند از هزینه‌های زیاد تعمیرات جلوگیری کرده و بازدهی شهربازی را افزایش دهید.

عدم ارائه خدمات مناسب

همان‌ طور که در قبلا به آن اشاره کردیم؛ کیفیت دستگاه‌ های شهربازی، به‌ عنوان ابزار تبلیغاتی در جذب مشتری بیشتر، مؤثر هستند. حال اگر از وسایل بازی دست‌دوم بی‌ کیفیت در شهربازی سرپوشیده خود استفاده کنید، مشتریان با مقایسه شما با رقبای دیگر، از مجموعه‌ای که دستگاه‌ های استاندارد دارند، استفاده می‌کنند. ارائه خدمات در سطح عالی، مستلزم خرید تجهیزات نو است؛ برای این منظور بهترین راه‌ حل، خرید از نمایندگی فروش وسایل شهربازی معتبر است.

نمایندگی فروش وسایل شهربازی

دستگاه‌ های بازی نو، علاوه بر داشتن استاندارد‌های لازم، از گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش نیز بهره‌ مند هستند. در بخش‌ های قبل در مورد معایب وسایل بازی کارکرده گفتیم، در ادامه، مزایای خرید تجهیزات نو از مراکز فروش لوازم شهربازی  را بررسی می‌کنیم.

امکان خرید با شرایط ویژه

از مهم‌ ترین مزایای خرید دستگاه‌ های نو برای شهربازی، امکان تهیه آنها از شرکت‌ های معتبر فروش عمده وسایل شهربازی سرپوشیده است. در این صورت شما می‌ توانید علاوه بر تخفیف ویژه از شرایط فروش اقساطی نیز بهره‌ مند شوید. کاهش هزینه حمل‌ و نقل، خدمات مشاوره رایگان و تحویل به‌ موقع از دیگر ویژگی‌ های آن است.

می توانید با شماره 09356039371 جهت ارتباط با کارشناس و مشاوره فروش و یا با شماره تماس 01144204223 دفتر  شرکت شهربازی سازان طلایی تماس بگیرید  و در سریع ترین زمان ممکن استعلام قیمتی و یا مشاوره فنی دریافت نمایید.

گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش طولانی‌مدت

شرکت‌ های معتبر فروش عمده وسایل شهربازی سرپوشیده، سلامت دستگاه و کارکرد عالی آن را در مدت‌ زمان مشخصی تضمین می‌ کنند. در واقع اگر در این مدت‌ زمان، دستگاه ایرادی پیدا کرد، شرکت تولید‌ کننده، مشکلات پیش‌ آمده را برطرف خواهد کرد. گارانتی معتبر، هزینه‌ های تعمیر دستگاه را به‌ شدت کاهش می‌ دهد. همچنین این شرکت‌ ها برای بازه زمانی طولانی، معمولا 10 سال، خدمات پس از فروش با پشتیبانی قوی ارائه می‌کنند.

داشتن گواهی ایمنی و استاندارد

تجهیزات و دستگاه‌ های بازی در شهربازی‌ ها، به‌ صورت مستقیم با سلامت مردم در ارتباط هستند. به همین دلیل این وسایل باید از استاندارد‌های ایمنی لازم برخوردار باشند. استفاده از وسایل دست‌دوم، ممکن است مشکلات فراوانی را برای شما ایجاد کند. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی تجهیزات با کیفیت و ایمن را از تولید‌کنندگان معتبر تهیه کنید.

مدرن و به‌ روز بودن تجهیزات

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، وسایل بازی نیز هر روز جدیدتر شده و از فناوری‌ های مهیج بیشتری بهره می‌ برند. مشتریان شهربازی‌ ها برای تجربه بازی‌ های مدرن و تفریحات جدید به این مکان‌ ها می‌ آیند. خرید وسایل دست‌ دوم، نه‌ تنها شما را از میدان رقابت با رقبا، خارج می‌کند، بلکه تعداد مشتریان ناراضی را افزایش می‌دهد. به همین دلیل با تهیه دستگاه‌ های نو و به‌ روز از مرکز فروش لوازم شهربازی ، پاسخگوی نیاز مخاطبان خود باشید.

قیمت عمده وسایل شهربازی سرپوشیده

سؤالات متداول

چگونه وسایل شهربازی سرپوشیده را به‌ صورت عمده بخریم؟

شما می‌توانید با شماره‌های 01144204223 یا 09356039371 شرکت شهربازی سازان طلایی تماس گرفته و از شرایط فروش عمده وسایل خانه بازی آگاه شوید.

قیمت عمده وسایل شهربازی سرپوشیده چقدر است؟

قیمت دستگاه‌های بازی به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای دریافت لیست قیمت فروش عمده وسایل شهربازی سرپوشیده با کارشناسان فروش شرکت طلایی تماس بگیرید.

چگونه وسایل شهربازی سرپوشیده با شرایط اقساطی بخریم؟

شرکت شهربازی سازان طلایی، امکان فروش عمده با شرایط ویژه تجهیزات شهربازی را فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 01144204223 و کارشناسان فروش شرکت، تماس بگیرید.

برای دریافت نمایندگی وسایل شهربازی چه‌ کار کنیم؟

شرکت فنی و مهندسی شهربازی سازان طلایی به‌صورت حرفه‌ای در زمینه تولید دستگاه‌ های بازی با نشان استاندارد، فعالیت می‌کند. برای اخذ نمایندگی وسایل شهربازی با شرکت تماس بگیرید.

معتبرترین شرکت فروش عمده وسایل شهربازی سرپوشیده و روباز کدام است؟

شما می‌توانید از شرایط ویژه فروش عمده تجهیزات بازی شرکت شهربازی سازان طلایی به عنوان مرکز فروش لوازم شهربازی ، با بیش از چندین سال تجربه، استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 01144204223 تماس بگیرید.

سخن آخر

در متن بالا اطلاعات کاملی در مورد خرید تجهیزات شهربازی در اختیار شما قرار دادیم؛ خرید دستگا ه‌های دست‌ دوم معایب زیادی دارد که به آنها پرداختیم. عدم دریافت استاندارد‌های ایمنی و مجوز بهره‌ برداری شهربازی، مهم‌ ترین مشکلاتی است که خرید این دستگاه‌ ها، در شروع فعالیت مجموعه تفریحی برای شما به همراه دارد.

به همین دلیل در نظر داشته باشید، برای تجهیز شهربازی خود، از وسایل بازی نو که استاندارد‌های لازم و کیفیت بالایی دارند، استفاده کنید. برای کاهش هزینه‌ های حمل‌ و نقل و بهره‌ مندی از شرایط فروش اقساطی نیز می‌توانید از شرکت‌ های معتبر فروش عمده وسایل شهربازی، خرید کنید.

اگر به دنبال خرید وسایل شهربازی سرپوشیده و روباز با بهترین قیمت و شرایط ویژه فروش  هستید، پیشنهاد ما به شما، شرکت فنی و مهندسی شهربازی سازان طلایی است. این شرکت به‌ عنوان نمایندگی وسایل شهربازی، با سال‌ ها تجربه، در زمینه فروش عمده تجهیزات بازی و همچنین تولید دستگاه‌ های داخلی با نشان استاندارد، فعالیت می‌ کند. این مجموعه با بهره‌ مندی از مدیران مجرب و مهندسان متخصص خود در کمترین زمان، بهترین خدمات فروش دستگاه‌ های شهربازی را به سراسر کشور ارائه می‌دهد. اگر سؤالی در مورد شرایط ویژه خرید دستگاه‌ های بازی دارید، در بخش دیدگاه سایت با ما به اشتراک بگذارید. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله به شما برای راه‌ اندازی شهربازی کمک کند.

می توانید با شماره 09356039371 جهت ارتباط با کارشناس و مشاوره فروش و یا با شماره تماس 01144204223 دفتر  شرکت شهربازی سازان طلایی تماس بگیرید  و در سریع ترین زمان ممکن استعلام قیمتی و یا مشاوره فنی دریافت نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *